Supersnake.io Rehberi

SuperSnake.io Rehberi

Supersnake.io oyunu en çok oynana .io oyunları arasında gelmektedir. Supersnake.io diğer io oyunlarına istinaden daha renksel ve görsel ağırlıklı oyun olmakla beraber oyun içerisinde yerleşik modifikasyonlar bulunmaktadır.

Oyun hakkında her şey
Supersnake io oyunu etkileyici ve taktiksel bir zihin boggling oyunudur. Supersnake.io, bilgisayarınız ve İnternet bağlantınız varsa oynatılan basit ve kullanıcı dostu bir oyundur. Oyun agar.io ve slither.io’yu andırıyor. Oyunun odak noktası, etrafınızdaki tüm rakiplerinizin üstesinden gelmektir. Küçük yılanlar sizin tarafınızdan tüketilmelidir, böylece daha büyük boylar büyür, büyük lekeler sizi yemeyi ve oyunda sizi yenmeyi beklerken. Ayrıca onları aşmak ve onları tüketmek için daha küçük yılanlara zehir de koyabilirsiniz.

Bir bükülme oyunu
Supersnake io bir bükülme ile bir oyundur. Küçük bir yılan olarak başlayıp yavaş yavaş büyürdünüz. Aynı zamanda büyümek ve bir sonraki seviyeye geçmenize yardımcı olabilecek yeterli Powerup’ları bulmak zorundasın. Aynı düzeyde bir yılan yiyebilirsiniz, ancak bir sonraki seviyeden bir yılan yemek için bir Güç’e ihtiyacınız var. Daha büyük ve daha büyük büyüdükçe küçük lekeler tüketmek ve oyunda devam edebilirsiniz. Oyunu kazanmanıza yardımcı olabilecek çeşitli Power Ups vardır.

SuperSnake.io

Supersnake.io oyunları slither.io’ya benziyor olsa da, Slither.io’dan biraz farklı olan bu oyunu daha da ilginç hale getirin

supersnake io oyunundan bir kare

supersnake io oyunundan bir kare

Yiyin, büyüyün ve bu yılan dünyasında hayatta kalın. Taşımak için AD veya fare kullanın. W küçük yılanlarda zehir tüketmek, S ise büyük yılanlar için bomba kullanmak.

Supersnake.io, slither.io ve agar.io’yu andıran bir oyundur. Eğer bir yılan üst düzeyde bulunuyorsa sizi yiyebilir ve aynı seviyedeyseniz, yenilmez veya daha büyük yılanı yenmek için Powerups’u kullanmanız gerekir. Supersnake.io oyununda otomatik olarak oyunda ilerleme kaydedileceksin ve durdurulamayacağın bir yol yok. Ancak, daha büyük bir yılanla çarpışırsanız veya kendi kuyruğuna dokunursanız, oyundan çıkmanız ihtimaliniz var demektir. Geri dönmek veya gelen yılanları atlamak için sola ve sağa dönebilirsiniz. A ve S tuşları arkaya dönmek için kullanılabilir ve W anahtarı, Powerups’u etkinleştirmek için kullanılabilir.
Oyun ne hakkında?
Supersnake io hileleri, çeşitli çevrimiçi oyun severlerin ilgisini çeken tarayıcı tabanlı bir oyunun oynaması çok kolay ve oyunun daha iyi geliştirilmiş olması ve daha iyi oyun seçenekleri için geliştirilmesi sağlanıyor. Supersnake.io oynamak kolaydır. Web sitesini ziyaret etmeniz ve bir kullanıcı adı seçmeniz yeterlidir. Küçük bir renkli blob gibi bir tablo tahtasına yönlendirileceksiniz. Oyunun temel amacı, daha küçük boyutlarda olabildiğince büyüyebilmeniz ve daha büyük bloglardan kaçınarak sizi tüketebilmeleri ve oyunla bitmeniz için daha küçük tüm lekeleri tüketmektir. Daha büyük ve daha büyük büyüdükçe küçük lekeler tüketmek ve oyunda devam edebilirsiniz.
Neden bu oyunları oynuyorsun?
Oyuncular tüm dünyadan Supersnake io oynamaktadır. Oyuncular Asya Global, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İngiltere, Avustralya, Fransa, Türkiye, Kanada, Almanya, İsveç, Norveç, Brezilya ve daha pek çok ülkeden geliyor.

Yorum Yok

Bir cevap yazın