NASIL OYNANIR

WASD sizi harita etrafında hareket ettirir ve farenin sol tuşu ateş için kullanılır. Koşmak ve sürüklenmek için fareye sağ tıklayın.

Squadd.io

TAM EKRAN
0%
Game loaded, click here to play the game!

OYUN AÇIKLAMASI

Squadd.io ya da genellikle squadd io olarak bilinen io oyunları arasında popülerliğini koruyan bu oyun, Miniclip’den gelen en yeni io oyundur ve bir 3D atıcı ve Slay.one’nin harika bir karışımıdır. Oyunun temel fikri, bazı puanlar kazanacak ve liderlik tablosunun tepesine çıkacak kadar uzun yaşamaktır. Grafik ve ses olarak çok güzel ve yeterli olan bir oyundur oldukçada eğlencelidir.

Bu oyun son derece hızlı ve tempolu bir .io oyunudur. Çok renkli vektörel dünyaya giriyorsunuz ve fark ettiğiniz ilk şey neşeli grafikler. Fark ettiğiniz ikinci şey, ya zaten ölmüş ya da gerçekten büyük bir silahı olan biri tarafından peşinde koşmak. Endişe etmeyin, birkaç kez öldükten sonra, oyunun başında durursunuz. Ancak, ilk başlarda kolayca yenilebilirsiniz.

Haritanın etrafında bulunan noktalar güç kaynağı istasyonlarıdır. Burada sağlık paketleri, kalkanlar ve elektrik hasarları çıkar. Kalkanı gerçekten bir grup oyunucunun ortasına atılmadan önce toplamalısınız. Fakat dikkatli olun, kalkan sadece birkaç saniye sürer ve sonra da yok olur. İdeal olarak, bir lazer gibi bir silaha sahip olmak, daha sonra kalkan alıp ardından bir lazer silah ele geçirseniz o zaman keyfinize diyecek yok diğer oyuncular sizden korksun.

Bir önceki yazımız olan Germs.io başlıklı makalemizde germs.io, germs.io oyna ve io oyunları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın