0

Skribbl.io

NASIL OYNANIR

Sözcüğü tahmin etmek için sohbet kutusunu yazın, çizim yaparken tuvalin alt kısmında kullanılacak renkler ve fırça boyutları verilecektir.

Skribbl.io

TAM EKRAN
0%
Game loaded, click here to play the game!

OYUN AÇIKLAMASI

Skribbl.io oyunu yeni ve süper eğlenceli io oyunları listesinde yer alan popüler bir oyundur. Aslında büyük bir çevrimiçi oyun olan “tahmin et” kelimesi, arkadaşlarıyla veya çevrimiçi yeni insanlarla oynamak için harika bir oyun, sırayla diğer insanlara tahmin etmesi için belirli bir kelimeyi çizmeye devam edeceksiniz. Sizin dönüşünüz olmadığında, tahmin eden insanlardan biri olacaksınız, kelimeyi tahmin edip etmediğinizi ve tahmin ettiğiniz kadar hızlı bir şekilde puan kazanıyorsunuz. Skribbl io, bazı insanlar çizimleriyle çok doğru olmamakla birlikte oynamakta çok eğlenceli olabilir ve gülünç olduğunu tahmin eder, oysa oynamak her zaman güzel ve eğlenceli! Kurallar basittir; insanın tahmin edebileceği kelimeleri harfi harfine yazmamak ve hiçbir şemayı bu kelimeyle tamamen ilgisiz kılmamak gibi bir şey olursa, ev sahibi kişileri insanları tekmeleyebilir veya başkaları bu oyuncuyu tekrar çizimlerine engel olmak için oylayabilir. Tahmin ediyorsanız, harf ipuçları için tuvalin üst kısmını kontrol edin veya bir ‘kısa bir kelime uyarısı’ yapıldığında sohbete bakın; bu, birisinin doğru cevaba yakın olup olmadığını basitçe söyleyecektir.

Bir önceki yazımız olan Squadd.io başlıklı makalemizde io oyunları, squadd.io ve squadd.io oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın