NASIL OYNANIR

Katta bir yere sağ tıklayarak karakterinizi hareket ettirin, QWER tuşlarıyla yeteneklerinizi kullanın.

Legions.io

TAM EKRAN
0%
Game loaded, click here to play the game!

OYUN AÇIKLAMASI

Legions.io io oyunu Blockergame oyunu tarzında yeni bir RPG oyunudur ve io oyunları arasında türe yeni bir nefes getirir. Çok eğlenceli RPG tarzı io oyunları hem eğlendirici hem de basit bir io oyunu olarak adlandırılacak şekilde yönetilebilir. Lejyonlar bu iki yönü mükemmel bir şekilde birleştiriyor ve serin bir pixelart stilinde renkli bir dünya yaratıyor. 3 sınıf arasından seçim yapabilirsiniz; Savaşçı, mage ve okçu. Her sınıfın, düşman ekibiyle savaşmak için ücretsiz olarak kullanabileceğiniz kendi yetenekleri vardır. Başlangıçta yalnızca 2 yetenek kullanabilir, ancak seviyelendirirken seviyenizi yükseltmek için diğer 2’ncilerin kilidini açarsınız, düşman oyuncularında isabet ve düşme vuruşu yapmanız gerekir.

Legions io oyununda büyücü ve okçu oldukça benzer hissediyor gibi sınıflar, biraz daha fazla benzersizlik kullanabilirsiniz hissediyorum rağmen hepsi de dengeli. Benim fikrimce, savaşçılar açıkça melee tabanlı saldırılar kullandıkları bir dizi saldırı yapabileceğinden, bu 2 sınıfın savaşçıya göre büyük bir avantajı var. Savaşçının bunu biraz telafi etmek için daha fazla sağlığı var ancak bununla birlikte, yetenekler konusundaki cooldown’larla pek fazla yardımcı olmadığını düşünüyorum. Lejyonlar harika bir oyundur ve kesinlikle oynamayı öneren, en çok oynanan io oyunlarından biri olma potansiyeli taşıyordu!

Nasıl oynanır

Bir önceki yazımız olan Wormax.io başlıklı makalemizde io oyunları, wormax.io ve wormax.io oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın