NASIL OYNANIR

WASD kullanarak hareket edin, ateş etmek için sol tıklayın ve bomba veya kalkan gibi yetenekleri kullanmak için boşluk çubuğunu kullanın.

Battl.io

TAM EKRAN
0%
Game loaded, click here to play the game!

OYUN AÇIKLAMASI

Battl.io oyunu, tüm oyuncular için inanılmaz derecede eğlencelidir. Son dönemde yeni olan io oyunları arasında yerini almaktadır. Renginizi, zırhınızı ve silahınızı seçerek başlayın ve sonra doğrudan eylemin içine girin! Battl io oyunu kapak olarak kullanılmak üzere oldukça değişik şekillerde dolu oldukça geniş bir alanda yer alır. Ondan beri onun için özgür herkes için hiç kimseye güvenmemeniz ve herkesi ateş etmeniz önerilir! Başarıyla atış yaptığınızda ve güvenli bir şekilde öldürürseniz sonuç olarak bir seviye yukarı çıkacak olan XP / puanı kazanırsınız. Bir seviyeye ulaştığınızda, toplam 3’e kadar eklemek için bir dikmek seçebileceksiniz, bu ikramiyeler kavgalarınızda bir avantaj sağlayabilir, bu nedenle her birine bakmak için biraz zaman ayırın.

Bir önceki yazımız olan Skribbl.io başlıklı makalemizde io oyunları, skribbl.io ve skribbl.io oyna hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yok

Bir cevap yazın